AVATUD USTE PÄEV 18.08.2022 kell 10:00!

 

Kui tähekombinatsioon S, T, H ja K on sinu jaoks võõras või soovid rohkem meist teada saada, siis võta kätte punane pliiats ja tõmba kalendrisse 18. augusti ümber üks rasvane ring. Just siis teeme me lahti Saaremaa Toetava Hariduse Keskuse uute ruumide uksed ja kutsume lapsi, vanemaid ning haridus- ja sotsiaalvaldkonna töötajaid endale külla!

Räägime keskuse poolt pakutavatest teenustest ning nende taotlemisest. Tutvuda saab spetsialistidega ning ruumidega, kus teenuseid osutatakse. Eripedagoog, logopeed, sotsiaalpedagoog, psühholoog, perenõustaja ja juhtumikorraldaja viivad läbi tegevusi (välkloengud, vestlusringid, mängulised tegevused) nii lastele kui ka vanematele.

Haridus- ja sotsiaalvaldkonna töötajate jaoks oleme kutsunud Sotsiaalministeeriumi ning Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad tutvustama riigi järgnevate aastate plaane nendes valdkondades.

STHK Avatud uste päeva täpse päevakava ning tegevustesse registreerimise info paneme siia ja Facebooki ürituse juurde 1. augustil. Leia see ja pane end huvipakkuvatesse tegevustesse kirja, kuna neis on osalejate arv piiratud.

Olete oodatud!

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus