Tugikeskuse töö ümberkorraldus seoses Covid-19 levikuga!

Seoses Covid-19 ulatusliku levikuga ja tänasest kehtima hakanud täiendavate piirangutega on meie keskuse töö ümber korraldatud!

Iga tugispetsialist töötab ühe kindla haridusasutuse juures kohapeal ja jätab ära liikumise erinevate asutuste vahel. Sellest tulenevalt on mõnes haridusasutuses teenuste osutamine edasi lükatud või toimub distantsilt. Kõik meie spetsialistid on abivajajatele telefonitsi kättesaadavad! Kontaktid on leitavad: https://tugikeskus.saare.ee/kontaktid/

Laste/õpilaste, lapsevanemate ja õpetajate toetamine ning nõustamine toimub vajadusel meili, telefoni või videosilla vahendusel. Kaugteenuste osutamiseks sobivad suhtluskanalid valivad tugispetsialist ja abivajaja ise, arvestades kõigi vajaduste ja võimalustega.

Kohtuvad osapooled peavad tegema kõik endast oleneva, et viiruse levikut tõkestada: tuleb pesta/desinfitseerida käsi, õhutada ruume, kanda maski/visiiri, pidada kinni 2+2 reeglist!

Olenemata viiruse levikust, annavad meie spetsialistid endast parima, et aidata ja toetada abivajavaid lapsi, õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid nende piirangute ajal, et keegi ei jääks abita ja ei oleks oma murega üksi!

Ikka rõõmsat meelt ja püsigem terved!

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus